.

.

2 Пакет Брзо Ослободување Pin, со Дијаметар од 0.307(7.8 mm), Вкупната Должина 2(51mm), Ефективната Должина од 1,5(38mm), Полн 316 од не ' Рѓосувачки Челик, Bimini Врвот Pin, Морски Хардвер

2 Пакет Брзо Ослободување Pin, со Дијаметар од 0.307(7.8 mm), Вкупната Должина 2(51mm), Ефективната Должина од 1,5(38mm),

DEN 239.76

Износот
Залиха

Брзо Ослободување Pin за bimini врвот, брод блузи и поддршка столбови, дек зглоб итн.Дијаметар : 0.307"(7.8 mm), Вкупната Должина : 2"(51mm), Ефективната Должина : 1.5"(38mm).Сите делови се изработени од Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик, Одлична seawater отпорност на корозија и издржливи.Пролет натоварени топката во совет на pin држи во место.Широко се користи во различни изградба на бродови, брод outfitting.Опис : 1) Брзо Ослободување Топката Игла за bimini врвот, брод, дек зглоб 2) Дијаметар : 0.307"(7.8 mm), Вкупната Должина : 2"(51mm), Ефективната Должина : 1.5"(38mm) 3) Морски одделение 316 од не ' рѓосувачки челик изградба, отпорен на корозија и издржливи 4) Пролет натоварени топката во совет на pin држи во место 5)Широко се користи во различни изградба на бродови, брод outfitting Пакетот Вклучува : 2 Buc Брзо Ослободување Иглички.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи