.

.

VILLCASE 1 Сет Зајакот Ткаени Слама Мат Зајакот Bunny Џвакање Играчка Милениче Зајакот Кафез Материјали

VILLCASE 1 Сет Зајакот Ткаени Слама Мат Зајакот Bunny Џвакање Играчка Милениче Зајакот Кафез Материјали

DEN 415.20

Износот
Залиха

Направени од високо-одделение и природен материјал, здрав и безбеден за домашни миленици, кои може да се користат долго време.Оваа слама мат е погодно за вас да го суспендира во пет кафез, заштеда на време и напори.Имајте здрава и активна, оваа слама мат е погодна за зајаци да се џвака и да го подобрат здравјето на забите.Погоден за зајаци, хрчак, bunny, гвинеја свињи и други мали домашни миленици, подобар начин да се здодевни.Прецизна рака-плетени производство, производот е убаво поврзани и не е лесно да се биде слаб.Description Are сте во потрага за една интересна, прифатлива зајакот кафез слама мат?Дали сте во потрага за сигурен, зајакот слама заштитник мат одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите природни ткаени слама мат мора да ги задоволат вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики-Боја : Како што е прикажано-Материјал : слама-Големина на : 29.00 X18.00 X5.00cm/11.40 X7.07 X1.97in-Направен од високо-одделение и природен материјал, здрав и безбеден за домашни миленици, кои може да се користат долго време.-Оваа слама мат е погодно за вас да го суспендира во пет кафез, заштеда на време и напори.-Имајте здрава и активна, оваа слама мат е погодна за зајаци да се џвака и да го подобрат здравјето на забите.-Погоден за зајаци, хрчак, bunny, гвинеја свињи и други мали домашни миленици, подобар начин да се здодевни.-Прецизна рака-плетени производство, производот е убаво поврзани и не е лесно да се биде слаб.Пакет Including1 x Слама Mat4 x Мелење Стрингови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи