.

.

НЕО: Светот Завршува со Вас Стандард [Пре-Набавка] - да се Префрлате [Дигитален Код]

НЕО: Светот Завршува со Вас Стандард [Пре-Набавка] - да се Префрлате [Дигитален Код]

DEN 0.00

Износот
Залиха

Борци на 2021-07-26. Тоа беше само еден обичен ден во Shibuya—или така Rindo мисла.Додека тој доаѓа во владение на мистериозен pin и добива завиткани во т.н. 'Reapers" Играта.Истражувам во сликовито прикажано Shibuya, анимирани со стил, музика и чудовишта.Се соберат и да се ракуваат стотици Psych способности да се борат надреалистички закани,истражување на светот околу вас и победи на "Reapers " Играта" за да преживее.Само можноста од вас да ги промениме нашата судбина.На долгоочекуваната нова приказна во Светот Завршува со Вас серија конечно пристигна!Rindo збор за суровата сознание дека неговиот живот е на линија кога тој е принуден да се натпреваруваат во т.н. ""Reapers" Играта.""Нема да кажувам како оваа приказна ќе се расплетува—но, тоа е до вас за да дознаете!Се стави на вашата психичка спремност на тест како што војводата тоа надвор на модерно анимиран улиците на Shibuya.Тоа беше само еден обичен ден во Shibuya—или така Rindo мисла.сметка се бара да ја даунлоадирате и инсталирате.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи