.

.

Dariusburst: Уште Една Хроника Ex+ - PlayStation 4

Dariusburst: Уште Една Хроника Ex+ - PlayStation 4

DEN 0.00

Износот
Залиха

4 начини на игра и сите нови ексклузивни сценарија.Локалните ко-оп за до 4 играчи.Се соочи со исклучување против повеќе од 40 огромни воени бродови.Модерната HD графика и одличен атмосферски звук во позади.Висок ре-playability со разгранување фази.Modern HD графика и одличен атмосферски звук во позади.Висок replayability со разгранување фази.Разноврсна Пукна Топови за да додадете стратешка длабочина на серии.Земете учество во галаксијата повеќето неверојатна авантура сепак, со оваа ажурирање на класичен аркадни dariusburst : уште една хроника!dariusburst : уште една Хроника ex+ е последната итерација на страшни dariusburstseries која започна во 2009 година на PSP, со прекрасни 3 D графика и дополнителни карактеристики за да се прошири аркада верзија од 2010 година.Во овој сосема ново Издание на dariusburst, уживаат подобрена е и автентичноста на аркадна акција, како никогаш досега!хаос има опустошени универзумот како biomechanical орди се земе на човештвото некогаш повторно.Без поддршка на човековите мрежа, Сребро hawks се нурнува во длабочините на злото опремени со Забрзано технологија и утврдени ослободување на планетата медо!го освојат зло belsar сили во заврши настан режим со сите нови сценарија ексклузивно за ex+!направи стратешки користење на разновиден Пукна Топови и за прв пат, земете лет во сребро-хок murakumo во сите режими!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи