.

.

InkID Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 250 XL 251 XL PGI-250XL CLI-251XL за Pixma MX922 iX6820 MG5420 MG5520 iP8720 iP7220 MG7520 MG7120 MG6320 Печатач (2 PGBK/2BK/2C/2М/2Y, 10-Pack)

InkID Компатибилни, Мастило Кертриџ Замена за Canon 250 XL 251 XL PGI-250XL CLI-251XL за Pixma MX922 iX6820 MG5420 MG5520

DEN 335.76

Износот
Залиха

【Компатибилен Печатач】PGI-250 XL CLI-251 XL мастило касети одговара за Canon Pixma MX922 i X6820 MG5420 MG5520 i P8720 MX920 i P7220 MG6420 MX722 MG6620 MG5620 MG5422 MG5522 MG5500 MG5622 MG6320 MG7120 MG7520 инк-џет Печатач. 【XLarge Страница Принос】 Околу 500 Страници во pgi-251xl pgbk големи црно мастило кертриџ; 4405 страници на cli-251xl мала црна кертриџ и 670 Страници на cli-251xl Боја на мастило кертриџ, врз основа на 5% покриеност тест на А4 хартија. 【Пакет Содржина】Вкупно 10 Пакети Компатибилни, мастило касети за Canon pgi-250xl cli-251xl 2 PGBK(Голема Црна), 2 Мали црни, 2 Цијан, 2 Магента, 2 Жолта. 【Најновите Смарт Чип】Сите 250xl и 251xl мастило касети имаат најновите надгради смарт чип, бидете сигурни дека кертриџ работат со вашиот печатач и направете го тоа лесно за следење на нивото на мастило. 【Одлична Printout】Секој мастило 250 251 и кертриџ е исполнет со премиум мастило за да се обезбеди остри, јасни графики и реални слики. 【Сигурен Квалитет】Сите принтер ink 250 251 комбо се добро спакувани во запечатени ќеси и произведени строго со ISO9001, ISO14001, CE, ROHS, MSDS.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи