.

.

MYCARTRIDGE SUPRINT Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon 260XL 261XL 260 XL 261 XL СТР-260 XL CL-261 XL Употреба за PIXMA TR7020 TS5320 TS6420 Печатач (1 Црно, 1 Три-Боја)

MYCARTRIDGE SUPRINT Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon 260XL 261XL 260 XL 261 XL СТР-260 XL CL-261 XL Употреба

DEN 0.00

Износот
Залиха

Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon 260 XL 261 XL 260 XL 261 XL СТР-260 XL CL-261 XL.Пакет Содржина : 1 X Црни 260 XL СТР-260 XL, 1 X Три-боја 261 XL CL-261 XL, вкупно 2 пакети мастило касети.Компатибилен Печатач Листата : PIXMA TS5320/TR7020/ TS6420. Се проценува страница принос : 500 страници во Црно мастило кертриџ, 400 страници по Три-боја на мастило кертриџ (5% покриеност).Печати јасни, остри, вистински документ и живописни Бои.Пакет Содржина : .Remanufactured Канон 260 XL 261 XL 260 XL 261 XL СТР-260 XL CL-261 XL мастило кертриџ (2-Pack).Компатибилен Печатач Листата : .PIXMA TS5320/TR7020/ TS6420. Се проценува страница принос : . 500 страници во Црно мастило кертриџ (5% покриеност); 400 страници по Три-боја на мастило кертриџ (5% покриеност).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи