.

.

Aenllosi Тешко за Носење Замена за Кодак Мини 3 Ретро/Новото Мини 3 Квадратни Instagram Големина Bluetooth Преносни Фото Печатач

Aenllosi Тешко за Носење Замена за Кодак Мини 3 Ретро/Новото Мини 3 Квадратни Instagram Големина Bluetooth Преносни Фото

DEN 0.00

Износот
Залиха

Aenllosi Тешко за Носење замена за Кодак Мини 3 Ретро/Новото Мини 3 Квадратни Instagram Големина Bluetooth Преносни Фото Печатач.Карактеристики : Случај е направен од врвен квалитет, трајни ЕВА, кршете отпорни, анти-шок, водоотпорен материјал обезбедува соодветна заштита од удари, гребнатини и нота.Со Внатрешната мрежа џеб може да се сместат други додатоци на својата погодност.Внатрешни димензии : 6*4.2*2.1 инч, надворешни димензии : 6.5*4.7*2.3 инч, тежина : 150g.За продажба е случај само, уред и додатоци не се вклучени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи