.

.

iJDMTOY Табличка Планината Килибар/Бела LED педалата за Полнење Компатибилен со Камион SUV Автомобил, Вклучувајќи Лиценца за Монтажа голема Заграда, 2 Сетови 4-КРИ Висока

iJDMTOY Табличка Планината Килибар/Бела LED педалата за Полнење Компатибилен со Камион SUV Автомобил, Вклучувајќи Лиценца

DEN 1463.76

Износот
Залиха

Целосен комплет вклучува еден пар на површината планината LED strobe светилки и поставување на број плоча планината метални протези.Ултра-тенок профил LED strobe светлина е овозможено од 2 парчиња бела и 2 парчиња килибар висока моќност КРИ LED диоди со 18 различни трепка модели.Сет од целосна метална табличка монтажа голема заграда ви овозможува да инсталирате LED strobe светлина или на предната или задната табличка; планината на светлината над или под лиценца плоча; и ако не постои доволно простор, можете исто така да се качи на strobe светлина нанадвор.За разлика од други колекции кои бараат од вас да вежба или намалување на браник/решетката да се качи, ова ДОВЕДЕ strobe светлина комплет е едноставно да се инсталира без измена задолжителни!.i JDMTOY Табличка Планината Килибар/Бела LED педалата за Полнење Компатибилен Со Камион SUV Автомобил, Вклучувајќи Лиценца за Монтажа голема Заграда, 2 сетови 4-КРИ Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Strobe Светилки.За детали fitment информации и спецификација за производ, ве молиме обратете се на производ функција куршум точка(s).Ви благодариме за изборот на i JDMTOY за вашиот автомобилската осветлување и додатоци!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи