.

.

36LED Покрив Врвот Мини Strobe Светлина со Магнетна База, Високи Светла Килибар Итни Безбедност Предупредување LED Трепка Strobe Светлина Бар за Снег Ора, Камиони, Градежни В

36LED Покрив Врвот Мини Strobe Светлина со Магнетна База, Високи Светла Килибар Итни Безбедност Предупредување LED Трепка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Животниот Век : Во Текот 50,000 Часот.Компатибилен за Сите Возила Метал Покрив Врвот.【Надгради Led диоди】Lumenix килибар led strobe светла надгради и со супер висока светла 36 Led која има висока видливост, без оглед на дневната светлина, полноќ, дождливо, нејасна или снег дена.Секој Вшмукување Чаша Опремени Силна Моќна 5 Магнети.Одлично за камиони, град, владата, градежни возила, снег ора, служба за итни случаи, поштенски автомобил, безбедност предупредување итн.Надгради Моќен 2 Магнетни Вшмукување Парчиња со Заштитна Гумена Подлога. 【Видливост Надгради】Оваа надградена висок интензитет 36 Led диодите може да се обезбеди максимална го осветлуваат покриеност и да биде видлива од поголема далечина.Последниот модел на меморијата/потсетиме опремени.LED : 36 Led диоди. 【Трајност Надгради】Оваа килибар скок strobe светлина усвои надгради здрав АБС материјал за домување кои се подебели од обичните led strobe светла, и надградена отпорно на гребење кристално јасна PC оптички леќи може да се испорача max светлината и живописни бои, комплетно водоотпорен, остри временски отпорни на удари, прашина-доказ и отпорен на корозија.Тешките Временски Услови Отпорни.Вкупно Висока Видливост 36 Led диоди.Оваа надградена Led диодите може да се зголеми вашиот возачки безбедност и заштита подалеку од потенцијалните опасности повеќе од стандард ДОВЕДЕ strobe светла.Боја : Чиста Килибар.Надгради се Посилно и Подебели АБС Материјал Домување.Во меѓувреме опремени со 2 моќна магнетна вшмукување парчиња(на Нашите клиенти тест брзина до 80-85 исток и нема проблем со тоа испаѓање) со заштитна гумена подлога да се случи на било кој автомобил метал надворешноста.Лесно вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче ЗА Прилагодување.Материјал : ABS.Силен Дожд Проницаемост, Видливи од Поголема Далечина.Кабел Должина : 10 FT.Ако тоа е дефектен, ние ќе се целосно враќање на средствата за вас, Или за да испратите некое ново замена, ве молиме да се купи со сигурни во себе.Пријава : Сите возила со 12 volt DC моќност штекер.IP67 Водоотпорен Оценка, Комплетно Водоотпорен, Тешките Временски услови Отпорни.Животниот век над 50.Надгради Моќен 2 Магнетни Вшмукување Парчиња со Заштитна Гумена Подлога.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи