.

.

Лава Змеј Јајца со База Украси,Кристално Проѕирно Змеј Смола,рачно изработени Скулптури Оган Џеб Змеј Сувенири,Исклучителна Уникатен Змеј Подароци (Виолетова со С

Лава Змеј Јајца со База Украси,Кристално Проѕирно Змеј Смола,рачно изработени Скулптури Оган Џеб Змеј Сувенири,Исклучителна

DEN 0.00

Износот
Залиха

????【Flott Змеј Кристал Детали】Направена од страна на дизајнерот, моќна лава змеј ќе се појави во овој свет од нејзините јајце.Тоа изгледа доволно реално за да направи да се фали да се забавуваат гости или пријатели!. ????【Скапоцени колекционерски предмети - Змеј Јајца】Ова е совршено змеј колекционерски, го поседувате овој јајце или даде на змеј фантазија љубовници!Тоа е чудо што и другите ќе се види љубоморно. ????【Квалитетен Материјал】Направен од високо-квалитет смола, кристално јасно, силни и издржливи, тоа ќе преживее случајно капки и секојдневно носат и солза. ????【Совршен Подарок】Лава змеј јајца е еден од најдобрите подароци што може да се даде.Отворено диносаурус градина уметност дефинитивно ќе стане фокусот на градината оваа година.Совршен подарок за семејството и пријателите на Божиќ, денот на Благодарноста, роденден, Денот на Мајката и housewarming. ????【Направени да Нарачате】Бидејќи овој производ е high-end прилагодено производ.Тоа обично се предадени на магистер по добивањето на нарачката и да се направи внимателно, па ве молиме да се разгледа внимателно при поставувањето на цел.Тоа може да потрае до 5 дена за производство, и 7-28 дена за испорака.Боја : Виолетова Со Светлосен База.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи