.

.

Zenjevie Свеќа Tins - 12 Пакет - 8 мл Празни Свеќа Тегли со Капаци - 3-Инчен Лесна Декоративна Црна Метални Контејнери за DIY Свеќа Одлуки, Уметности & Занаети, Залихи, Мал Објек?

Zenjevie Свеќа Tins - 12 Пакет - 8 мл Празни Свеќа Тегли со Капаци - 3-Инчен Лесна Декоративна Црна Метални Контејнери

DEN 0.00

Износот
Залиха

12 Убава Црна Калај Свеќа Носителите - Овие домот злато свеќа tins се 3" (дијаметар) x 2" (висина) со лесна, leakproof пластовидно дизајн.Мазна затворање на капакот и не-завртка врвот е лесно да се добие во и надвор од.Одлично за хоби свеќа-изработка и мал бизнис потреби!.Светло, Компактен, Здрав, Дент-Отпорни - свеќа контејнери се направена од високо квалитетни tinplate кој има сила и издржливост на челик, со лесни метални слој.Дент-отпорни и отпорно на гребење надворешноста останува во потрага добар за беспрекорен дома декор и подарок-давање.Еколошки & Обновливи - Нашата еко-пријателски 8 мл tins за свеќи се 100% сигурен, не-токсични и еднократно.Tinplate материјал се со повисок квалитет и поодржлив од пластика и нема да се загрози како стаклени тегли.Донесе тоа никаде!Lidded дизајн е совршен за патување и кампување.Се Користи За Толку Многу Повеќе Отколку Само Свеќи!Тие се совршен повеќенаменски садовите за складирање за сапуни, лосиони, balms, salves, копчиња, pushpins, хардвер, хартија клипови, уметности & занаети, залихи, бонбони, накит, боби игли, билки, зачини, чај, ситните и избрани брик-а-брач. 100% Задоволството на Клиентите Гаранција - Ние не можат да чекаат да додадете на нашата долга листа на свеќа-менаџери и сопственици на мали бизниси сакањето овие прекрасни бронза-злато контејнери!Проблемот со купувањето?Не грижете се..Ти си се покриени од страна на нашите 100% Наплата или Замена Гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи