.

.

Напојување Мозок, Напојување 110-240V Отпорни на Оган Материјал за Игра Носителот 1000/2000/3000 за Конзола за игри(Стандардно)

Напојување Мозок, Напојување 110-240V Отпорни на Оган Материјал за Игра Носителот 1000/2000/3000 за Конзола за игри(Стандардно)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Ѕидот полнач е совршено погодна за PSP1000/2000/3000. Plug and play, лесно за ракување. 100% нов висококвалитетен дом ѕид полначот AC адаптер за напојување кабелот.Направена од отпорен на пожар материјал, безбеден и сигурен.Мал и лесен, лесно да се носат. 100% нов висококвалитетен дом ѕид полначот AC адаптер за напојување кабелот Мал и лесен, лесно да се носат.Направена од отпорен на пожар материјал, безбеден и сигурен.Plug and play, лесно за ракување.Ѕидот полнач е совршено погодна за PSP1000/2000/3000 Спецификации : Plug тип : ЕУ, US (Изборен)Боја : Black Material : ABSPackage тежина : 84g Interface тип : За PSP dedicated Compatibility : AC адаптер за PSP1000/2000/3000 Напојување : 110-240 VPackage Листа : 1 x AC Адаптер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи