.

.

FYL 6FT Кабелот за Напојување Штекер Линија Кабел Води за Sony Тенок Издание Playstation 3 PS3

FYL 6FT Кабелот за Напојување Штекер Линија Кабел Води за Sony Тенок Издание Playstation 3 PS3

DEN 263.76

Износот
Залиха

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Слика 8 Конектор. 6 Метри.Компатибилност : Ова AC кабелот за напојување, погоден за сите стандарден лаптоп компјутер/ конзоли за игри / Забава / Тетратки/ Принтери/ TFT LCD CRT Монитори/ Аудио опрема & Засилувачи / Кабловска сандаче и многу повеќе електроника користење на 2 prong Слика 8 Приклучок за кабелот за напојување.Aperit AC адаптер произведени со висок квалитет на материјали, вклучувајќи Ѕид адаптер, адаптер за Лаптоп, Автомобил Полнач, USB Полнач, CE/FCC/Ro HS уверение.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи