.

.

САД ОПРЕМА dslr фото Камера Ранец Случај (Портокал) - 15.6 инчен Лаптоп Оддел, Поместена Обичај Dividers, Tripod Носителот, Дожд Маска, долготрајна Издржливост и Складирање Џеб?

САД ОПРЕМА dslr фото Камера Ранец Случај (Портокал) - 15.6 инчен Лаптоп Оддел, Поместена Обичај Dividers, Tripod Носителот,

DEN 0.00

Износот
Залиха

НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ КАМЕРА РАНЕЦ со карактеристики обично се наоѓаат само на поскапи камера пакети.Тони на индивидуализира простор за складирање, врвот на замрзнување за да се вклопи во вашиот телефон, полнач и други додатоци.СОВРШЕНА КОЛИЧИНА НА ПРОСТОР ЗА ВАШАТА КАМЕРА ОПРЕМА – Ров на boxy, крупни пакети.На S17 нуди многу простор за сериозни фотограф како и ентузијаст без преголеми форма фактор.ЦЕЛОСНО ИНДИВИДУАЛИЗИРА ВНАТРЕШНИ работи – Поместена dividers може да се додаде/отстранат/организирани врз основа на вашите потреби.Zippered страна на вратата обезбедува брз пристап до вашата камера.Внатрешни Димензии на 11" x 10.5" x 6".ПОМЕСТЕНА ЛАПТОП ОДДЕЛ – знаеме дека љубовта на вашиот лаптоп колку што е на вашата камера опрема, па S17 е лаптоп оддел карактеристики заштитна соочи и се вклопува до 15.6" лаптоп.МЕТАЛНИТЕ ПАТЕНТИ И МЕКА ГУМА PULLERS – Засилен патентите со не се лизга мека гума pullers, брзо да пристапите до вашиот опрема без да стравува патент кршење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи