.

.

ScarvesMe Трендовски Топло Буци Мека Водат Кабел Поврзана Beanie Черепот Капа Шапка

ScarvesMe Трендовски Топло Буци Мека Водат Кабел Поврзана Beanie Черепот Капа Шапка

DEN 479.76

Износот
Залиха

Машина За Миење.МОДЕРЕН : Оваа убава beanie дизајн ви дава можност да се потенцираат и/или разлика од многу различни облека, Одлична за Мажите и Жените.СОВРШЕН КВАЛИТЕТ : Ова 100% акрил е умерено тешка, и добро за двете надвор и внатре.Тоа е машина перат и треба да бидат обесени да се исуши.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Една големина одговара на повеќето, ги комбинира голем број на истегнување.ПОВЕЌЕ информации за ПРОИЗВОДОТ : Scarves Me носи многу голема моден додаток предмети за како се подигне ракави, ракавици, капи, шалови и Undergarments.КОМПЛИМЕНТИ : Луѓето ќе сакаат кога ќе го видат ќе се носи оваа beanie!Одличен додаток за pin и на другите социјални медиуми достоен тимови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи