.

.

Muryobao Жените Зима Beanie Шапка Топло Мека Водат Slouchy Skully Поврзана Капа

Muryobao Жените Зима Beanie Шапка Топло Мека Водат Slouchy Skully Поврзана Капа

DEN 2227.20

Износот
Залиха

100% Акрил.Еластична затворање.Рака Мие Само.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Зимски beanie капа е изработена од мек акрил, топло, дебела и удобен за вашата студена зима; Поврзана шапка може да биде голема подароци за Роденден, Годишнина, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО : Зимски капи за жени со еластична и се водат направи тоа да остане на вашиот шеф и нема да падне; Глава Обемот : Приближно 22"-22.8" фит повеќето главата големина.EARFLAPS ДИЗАЈН : Топло зима капа со уво клапи целосно ги покрива вашите уши за да се обезбеди дополнителна заштита од ладното време; Не грижете се за вашите уши во зима; Само изгледаат стилски и да си одат со вашата омилена облека.ПОВОД : Зимска шапка е погоден за секојдневен носат во секојдневниот живот и отворено спортски активности; Прекрасен ладното време beanies за жените држи главата и топло, додека скијање, сноубординг, уметничко лизгање, создаваат, ангажманот, кампување, планинарење, итн.ПЕРЕЊЕ НАСТАВА : едноставно суво чистење или рака мие beanie шапка во млака вода со благ детергент и лежеше рамен да се исуши; Не кајгана на beanie.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи