.

.

UPF 50+ Сонцето Капи за Жените Широк Обод Roll-up Капа Лесна Лето Плажа Сонцето Стакло

UPF 50+ Сонцето Капи за Жените Широк Обод Roll-up Капа Лесна Лето Плажа Сонцето Стакло

DEN 239.76

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук и Полиестер.Кука и Јамка затворање. ????Новата Технологија Винил Сонцето Шапка : Лето е топло сезона, Жените често се одржи сонцето чадори за заштита од сонце.Но сонцето чадор е многу голем и тежок, нефлексибилен, па тоа е лесно да се изгуби.Со цел да се реши овој проблем, можеме да ја користиме Новата Технологија развиена сонцето капа која ги комбинира шапка и сонцето чадор.Сонцето стакло внатрешниот е изработен од винил, кој го блокира до 99% на штетните УВ зраци.Надвор е памук & Полиестер, дише и удобно, Уживајте во вашиот плажа ден. ????Женска Широк Обод Шапка : Обемот на Главата е 21.5"-22.8", прилагодлив назад на сонцето стакло.Голем Гребенот 4.5" Нуди широк спектар на заштита за ушите, челото, образите и вратот со УВ-заштитна вистински стакло материјал. ????Лето капа со Правец на Lanyard : На прилагодливи мозок го задржува шапка во место без оглед на тоа како windy времето е.Уникатен 2-во-1 Дизајн.Се носат на рака во windy дена и да ги отстрани рака на смиреност дена. ????Лесен и Packable Плажа Шапка : Жените Packable и crushable водоотпорен широк обод шапка е многу лесен (само 2oz) , Можете да пати и да се направи тоа преносни со нашите специјални држи механизам.Големината е за еднакви да склоплива чадор и погодно тупаница во вашата чанта или ракавица за замрзнување. ????Сонцето Стакло Подарок Идеја за Неа : Оваа сонцето стакло е голем дар за неа.Носат на плажа, уживаат во играта на тенисот, риболов, голф, пешачење, планинарење, возење, базен или било отворено спорт или активност.Совршен за патување, кампување, шетање, градинарството и џогирање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи