.

.

3 Парчиња Бебе Сонцето Капи со Мечка Уши Сонце Заштитни Широк Обод Плажа Кофа Шапка

3 Парчиња Бебе Сонцето Капи со Мечка Уши Сонце Заштитни Широк Обод Плажа Кофа Шапка

DEN 422.16

Износот
Залиха

Тока затворање.Прилагодливи брадата ремени : брадата ремени на деца сонцето капи се врзуваат дизајни без пластични токи, повеќе кожа-friendly и издржливи; И тие можат да се прилагодат и да им помогне на бебето сонцето капа да биде подобро фиксни на бебето е главата, да се обезбеди бебе капа нема да падне, кога тоа е windy, ова внимателен дизајн, исто така, им овозможува на бебето да уживате.Симпатична мечка уши : ова бебе сонцето капа со мечка уши го прави вашето бебе повеќе симпатична и интересни, вашиот симпатична бебе ќе привлече повеќе внимание на улица; Поради убаво и сигурен ткаенина на ова дете сонцето шапка, на деца шапка може да се задржи во стереоскопски форма и прекрасната мечка уши не се лесно да се droop.Соодветна големина : овој широк обод плажа кофа шапка турнеја е прибл. 19.7 инчен/ 50 cm, назад на капа е прилагодлив, која им овозможува на вашето бебе да се прилагоди во соодветна големина, зависно од нивните потреби, лесно да се стави на и полетување без да се прави да се чувствувате премногу тесна или широка и доведување било непријатност за вашата глава; Симпатична цврсти бои се исто така погодни за двете момчиња и девојчиња да се носат.Идеален за лето на отворено : различни бои се на располагање за да одговараат на бебето различни облека и преференции; Оваа симпатична сонцето заштитна капа е идеален за летните активности на отворено, како што игра на плажа, picnicking во парк, риболов од страна на реката, шета по кејот и така натаму.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 3 парчиња на сонце заштитни кофа капи, цврсти бои и мечка ушите се направи полесно за да натпревар облека, да ги исполнуваат секојдневно се менуваат и перење потреби, можете исто така да им даде како подарок за вашите деца.Преносни да се носат : Овие заштита од сонце капи се лесно да се спакуваат и да се носи, само капакот за нив и ги стави во вашата торба.Тоа не заземаат премногу простор, па тоа е лесно да се носат наоколу, лесно да се совпаѓаат со различни облека, светлина до вашиот целата облека и да се направи да изгледа привлечен и шармантен.Симпатична и разноврсна : Ова бебе сонцето капа со мечка уши го прави вашето бебе повеќе симпатична и интересни, вашиот симпатична бебе ќе привлече повеќе внимание на улица.Поради убаво и сигурен ткаенина на ова дете сонцето шапка, на деца шапка може да се задржи во стереоскопски форма и прекрасната мечка уши не се лесно да се droop.Спецификации : Количина : 3 парчиња во Боја : како на слики прикажани Материјал : полиестер Големина : како слики прикажани Пакет вклучува : 3 x Бебе мечка уво сонцето шапка Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи