.

.

Сплетам Шапка Зима и Топло Beanie Шапка за Mens Жените Ски Капа Цвеќиња Beanie Шапка

Сплетам Шапка Зима и Топло Beanie Шапка за Mens Жените Ски Капа Цвеќиња Beanie Шапка

DEN 0.00

Износот
Залиха

95% Полиестер, 5% Spandex.Високо Квалитетен Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex, Меки И Удобни Ткаенина, Двојно-Layer Дизајн, Нема Да Се Чувствуваат Топли Кога Се Носи, Внатрешната Обвивка Ви Дава Дополнителна Топлина.Производ Перформанси : Светлина И Мека Текстура, Силна Пот Апсорпција, Нежна За Кожата, Дише, Светлина И Суво, Добра Еластичност, Погоден За Сите Раководител Видови, Светлина И Лесно Да Се Деформира, Лесен За Носење, Чисто И Модерен Капа Тип, Погоден За Носене, Четири Годишни Времиња Универзална, Лесно Да Се Грижи, Целосно Покривање На Главата , Против Пролизгување И Анти-Навремено, Без Намалување, Не Исчезнува, Без Топка.Fashion & Мулти-Користење : Не Само Капи,Шапка Дизајн Стил, Сувенири, Без Разлика Дали Тоа Е Забава, Шопинг Или Патување, Убава Капи Секогаш Ќе Направи Да Изгледаат Повеќе Блескави.Одговара За Било Какви Прилики, Како Што Е Хип Хоп, Улица Танчерка, Костимот Партии, Шопинг, На Секојдневниот Живот И Така Натаму.Одличен За Губење На Косата, Да Го Сокријат Коса Или Да Се Заштити Главата Од Студ.Погоден Повод : Мала Тежина, Можете Да Го Носат Секојдневно Се Користи За Внатрешна Или Надворешна Употреба.Совршен За Активности На Отворено Како Што Се Одење, Патување, На Отворено,Кампување, Планинарење Ски, Скејт Спортски,Да Играте Со Вашето Куче, Или Само Потрага Стилски.Тоа Може Да Биде Лесно Да Се Врши Внатре Во Вашата Чанта Или Плажа Tote.Свитлива И Дефинитивно Спаси Многу Простор.Задоволителна Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања Или Прашања За Време На Купувањето, Можете Да Не Контактирате Во Било Кое Време, И Ние Ќе Го Реши Тоа За Вас Како Е Можно Поскоро.Унисекс Beanies За Ладно Weather Absolutely Стилски Beanies.На Beanies Е Совршен Објект За Есен/Зима.Тоа Е Специјално Дизајнирана Да Ви Даде Стил Дека Ќе Се Задржи Топло.Секоја Боја Е Мека И Удобна.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Hat Обемот : 21.2"-23.2"(54cm-59cm).Лесно Matching No Разлика На Главата Големина Или Луда Фризура, Ова Термички Шапка Ќе Се Водат За Да Ви Одговара.На Beanie Може Да Ги Покрие Вашите Уши Да Обезбеди Дополнителна Топлина На Вашите Уши И Вашиот Образ.Можете Да Го Носат Во Затворени Простории Или На Отворено.Повеќенаменски:Спиење, Прошетка На Вашето Куче, Велосипедизам, Скијање, Трчање, Кампување, Патување, Риболов, Пешачењето, Мотоциклизам, Партија, Отворено Спорт, Трчање, Уметничко Лизгање, Велосипедизам, Фудбал, Референци, Патува, Јава, Губење На Косата, Хемотерапија, Ракот На Пациентите.За Нас : Квалитетот Е Во Центарот На Сите Наши Производи.Се Надеваме Дека Ќе Уживате Во Нашите Производи Колку Што Уживавме Што Ги Прави За Вас.Купи Со Доверба : Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Го Реши Тоа За Вас Во Рок Од 24 Часа.Ви Посакувам Среќен Живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи