.

.

Бакар Бисер унисекс-бебе Beanie

Бакар Бисер унисекс-бебе Beanie

DEN 300.00

Износот
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРЕМИУМ ПОЛИЕСТЕР/RAYON МЕШАВИНА – Нашите врвни јазол капи се дизајнирани со бебето удобност во умот.Тоа е причината зошто ние го создал нив со ултра-меки, дише ткаенина со вистинската трага на истегнување.Можете да се чувствувате сигурни дека бебе ќе се чувствува пријатно и удобно во овој мила капа.ПРИЛАГОДЛИВИ ЈАЗОЛ РАСТЕ СО ВАШЕТО ДЕТЕ – Еден прилагодливи куп обезбедува совршено се вклопуваат од новородено до четири месеци.ВИСОК КВАЛИТЕТ И ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН – На Бакар Бисер гордееме на изработка на високо квалитетни производи кои секогаш изгледаат одлично на бебињата, мајки, или во вашиот расадник.Нашите врвни јазол капи се едноставен, модерен, и секако да се воздигне секое бебе е стил.ПАР СОВРШЕНО СО БАКАР БИСЕР SWADDLE ЌЕБИЊА – Нашите трендовски врвот јазол капи се дизајнирани во истиот цртежи и модели се гледа на нашата сакана swaddle ќебиња.Тие се совршен пар!.СОВРШЕН ТУШ ПОДАРОК ИЛИ БЕБЕТО РЕГИСТАР ПРИСУТНИ - Мајки љубов Бакар Бисер производи, и нашите врвни јазол капи не се различни.Новородено од суштинско значење, тие се направи значаен подарок што секоја мајка ќе љубов за бебето тушеви, родендени, или Божиќ.Сигурни да бидат ценети од страна на нови и искусни мајки/родители слично, од Бакар Бисер врвот јазол капи пристигне во премиум пакување дека изгледа одлично во подарок торба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Неопходно новороденче додаток, Бакар Бисер е топ јазол капи задржи мали глави атмосфера во стил.Со премиум ткаенина за гарантирање на идеален мекост, се водат, и издржливост, бебе удобност е безбеден, додека спортски овој стилски капа.Лесен и дише дизајн гаранции бебето може да остане пријатна и удобен за време на секоја сезона.Корисна прилагодливи куп обезбедува совршено се вклопуваат од новородено до четири месеци.Печатени со истиот начин-напред дизајни што нашите клиенти се дојде до љубов, секоја врвот јазол шапка координати совршено со Бакар Бисер swaddle ќебе, правејќи го pièce де résistance во секое ново бебе е плакарот и совршен подарок за секоја нова мајка или татко.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи