.

.

GaoLL Бебе Троседот Младата Поддршка Седиште Покрие Бебе Безбедно Седи На Стол Мека Бебе Учење Седи На Стол Перница Кадифен Перница Играчки Преносни Години Кат Стол ?

GaoLL Бебе Троседот Младата Поддршка Седиште Покрие Бебе Безбедно Седи На Стол Мека Бебе Учење Седи На Стол Перница Кадифен

DEN 0.00

Износот
Залиха

✮ Висок квалитет-седиште перница е направен од кожа-friendly памук и лен ткаенини, и на блискиот пополнување е еластична памучна ткаенина.Надградена додатен е посилен и подебели, со висока еластичност и цврстина.Овој стол перница има добра враќа ефект, е дише и удобно, и релаксира задникот. ✮ Мека и удобна-на подебели седиште перница ќе го намали вашето тело притисок и да се обезбеди екстра комфорт за седење.Sedentary луѓе може да се ублажат опашка болка, ишијас и болката во грбот. ✮ Висок квалитет на мемориска пена, обезбедува сеопфатна удобност и дополнителна поддршка : Нашата перници се полни со висок квалитет на мемориска пена за да одговара на контурите на телото и да се намали притисокот врз колковите, tailbone и долниот дел на грбот.Рампа дистрибуира тежина рамномерно да се намали помали болки и болки. ✮ Нашите стол перници имаат различни костуми за да изберете од, која може да биде совршено се совпаѓа со било која домашна декорација. ✮ Стол перница е лесно да се грижи за, и само за потребите едноставен локалните чистење : само за лекување на обоени област, локалните чистење и миење на рацете со благ детергент и ладна вода.Пред ставање перница се врати на мебелот или од подот, сува перница темелно.Не кајгана.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи