.

.

JOBOSI Фото Клип 50pcs Awning Светла Странични Клипови од не ' Рѓосувачки Челик Завеса Клип Куки Завеса Куки обвивка Клипови за Бесење Tablecloth Крпа Клипови за Кампување Шатор?

JOBOSI Фото Клип 50pcs Awning Светла Странични Клипови од не ' Рѓосувачки Челик Завеса Клип Куки Завеса Куки обвивка Клипови

DEN 0.00

Износот
Залиха

【WIDLY КОРИСТИ】завесата клип е погодна за бесење туш завеси, drapes, LED светла, фотографии, крпа, светилки, итн.Тоа може да се користи во канцеларија, хотел, ресторан, спална соба, купатило, кујна, градина, итн. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Направен од висок квалитет на сила од не ' рѓосувачки челик, не rusty, многу издржливи и долготрајни.Вкупната должина (кука+клип) : 3.2 cm/1.6 инчен;clip length : 1.8 cm/0.71 инчен;клип ширина : 0.85 cm/0.33 инч.Виси кука отворање : 0.4 cm/0.16 инч.Пакетот вклучува : 50pcs Завеса Клипови.Завесата клип е погодна за бесење туш завеси, drapes, LED светла, фотографии, крпа, светилки, итн.Тоа може да се користи во канцеларија, хотел, ресторан, спална соба, купатило, кујна, градина, итн.Материјал : висок квалитет на сигналот од не ' рѓосувачки челик Боја : Црна Виси кука отворање : 0.16 инчен Вкупна должина : 1.6 инчен Клип lenth : 0.71 инчен Клип ширина : 0.33 инчен Пакетот вклучува : 50pcs завеса клипови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи