.

.

Magnifistick Магнетно Копче Држачот (3-Pack)

Magnifistick Магнетно Копче Држачот (3-Pack)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Сигурно има до 15 копчиња.Лесно да се инсталира во base, дрво, и тула.За помалку од еден месец, откако се Kickstarted, на Magnifistick е сега на располагање на заедницата.На Magnifistick може да се користи за да се одржи на широк спектар на метални предмети, на сите видови на површини вклучувајќи base и тула.За да ја инсталирате, вежба 5/16" дупка во base, дрво, или тула.Следната, вметнете ја Magnifistick собранието до својата страната.На крајот, притиснете на магнет во вметнете со рака, проширување на оваа вметнете ѕидовите и anchoring тоа во површината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи