.

.

MZS 7/8 Држела Поставите Кочница Господар Цилиндар Универзална Краток Прилагодување CNC Црна Компатибилен со Мотоцикл Улица Спорт Нечистотија Јама Мини Велосипеди Ск

MZS 7/8 Држела Поставите Кочница Господар Цилиндар Универзална Краток Прилагодување CNC Црна Компатибилен со Мотоцикл Улица

DEN 1773.60

Износот
Залиха

ИНСТАЛИРАЈТЕ ИЗВЕСТУВАЊЕ - Ова е целосно заштитено поставување кабел стил, може да се вклопат хидраулични спојки стил.Бидете сигурни да следете ги инструкциите за инсталација (во кутија) да се провери и тест пред возење.На ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ - MZS лост го користат хром челик прецизност запечатени лежишта, од нерѓосувачки челик, стожерот и черупка делови, Хром, Силициум конзолни извори, aerospace одделение од нерѓосувачки челик и chromoly сврзувачки елементи.ПРИЛАГОДЛИВИ СТИГНЕ - Со едноставно прилагодување на завртки сет на MZS лост, дофат може да се прилагоди од најмалите рака на најголема рака и обезбедува најдобар спојки или кочница одговор.MZS ADVABTAGE - Ова лост обработени логото спречува рачката е прстите од лизгање.Убава сјајна завршница со елоксирани третман CNC лост подобрува отпорност на корозија и цврстина, и го спречува виткање и штета во времето на несреќата.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ - MZS вредност на шопинг искуство и задоволство на секој клиент, така што се обезбедува живот за техничка поддршка.Ако имате некои инсталирате проблем или некои оштетени делови треба да им помогне или да го замени ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат.Боја : Црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи