.

.

WellieSTR Занаети - Бог Ѕверот Игла Felting Комплет

WellieSTR Занаети - Бог Ѕверот Игла Felting Комплет

DEN 0.00

Износот
Залиха

Колекции : волна roving и додатоци, инструкции(тоа е во кинески ,но има слика да се покаже ).Висина(со уши) : 7cm. "Прекрасна Бог ѕверот"Волна почувствува колекции, За изработката DIY забава, бод на свој симпатична чувствува играчка.Забелешка : се Чувствува Алатки не се вклучени.Не-готови производи, треба да го направите тоа самите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи