.

.

LOCK & ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПОСЕБНИ Салата Сад Складирање на Храна Контејнер со Одвод фах 135.26-оз / 16.91-купот

LOCK & ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПОСЕБНИ Салата Сад Складирање на Храна Контејнер со Одвод фах 135.26-оз / 16.91-купот

DEN 872.88

Износот
Залиха

Одлична херметички и вдп со патентиран 4-зглоб систем на заклучување со силиконски запечатување прстен.Направен од висок Квалитет на BPA Free материјал за силна издржливост и безбедност.Микробранова, замрзнувач s лесно боја појавување на системот за спарување капаци со контејнери - секој сад има боја точка на дното, па да знаете која боја капакот да се користи.На Специјалност колекција нуди лесен начин да се складираат специфични состојки, мезе, салати и други специфични специјалност предмети.Изберете Провизии колекција од суштинско значење за контејнери за провизии организација и кујна организација.Херметички се големи контејнери за чување на масовно стока - како ориз, брашно, шеќер, и тестенини - плус закуски и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи