.

.

TCfeline СУРОВИНИ Мачка Додаток во исхраната / Premix за Домашна, Сите Природни, Жито Слободни, Холистички Исхрана – со Говедско месо црниот Дроб

TCfeline СУРОВИНИ Мачка Додаток во исхраната / Premix за Домашна, Сите Природни, Жито Слободни, Холистички Исхрана – со

DEN 0.00

Износот
Залиха

=3= Содржи омега 3 извори од дивиот за одржување на мобилна, имунолошкиот систем, на кожата и грбот, зглобовите, здравјето на срцето, како и мозокот и очите развој и одржување =4= Додаде taurine, суштински хранливи материи за сите мачки за здраво срце, дигестивниот систем, очите и репродуктивните функции. =2= Формулиран специјално за да ги задоволат здравствените потреби на мачки, не кучиња или други домашни миленици.На Суровост БЕСПЛАТЕН Производ.БРЗ, ЛЕСЕН и ПРИФАТЛИВА решение за правење домашни СУРОВИНИ МАЧКА ХРАНА.Специјално формулиран за да го имитираат вашите мачки природна исхрана.Откако подготвени, еден оброк и кои поблиску го имитира исхрана профил на мачки природен плен на глувци и voles.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи