.

.

60Pcs 17mm Замена Копчето игли за Фармерки,Капи Копчиња Snap сврзувачки елементи Копчиња Прилагодливи Панталони Копчето иглички,Метал Капи Нема да се Шие Копчето за По

60Pcs 17mm Замена Копчето игли за Фармерки,Капи Копчиња Snap сврзувачки елементи Копчиња Прилагодливи Панталони Копчето

DEN 191.76

Износот
Залиха

★【Премиум Материјалот】60 поставува Жан Копчиња е направен од бакар, силна, не е лесно да ги кородираат, трајни, сакаше од страна на нашите клиенти.Копчето капа големина : 0.78x0.78x0.39 инчен(LWH), Занитвам големина : 0.31 x 0.31 x 0.31 инчен (LWH), може да се поклопува со копчиња правилно. ✨【Лесно да се Инсталира】Нема повеќе шиење на копчиња, тоа лесно може да се инсталира само со помош на мал чекан и тешко workbench. ✦【Лесно Замена Копчето】Нашите замена копчиња даде инстант екстра простор кога вашиот jeggings се премногу тесна, или намалување на вашиот столар панталони' половината големина, кога тоа е премногу лабава.совршено се вклопуваат за вашиот сомотски панталони, здолниште, тексас фармерки, искинале тесни фармерки,различни од панталони, редовни панталони, фармерки,жените бременоста панталони , исто така добри за јакна ,подвезици,здолниште или вреќи.дури и оние со двете внатрешниот и надвор копчиња.и дури и породилно панталони.Нашите Копчиња се одговараат за жени и мажи, тинејџери и возрасни. ????【Широка Примена】Овие метал фармерки копчиња се погодни за фармерки, јакни, тексас облека, чанти, итн.Тоа може да одговара на вашите потреби добро.Тоа е совршен начин да ви даде модерен допир. ❤【Одлична Услуга】Ние сме посветени да го направи премиум квалитет на производите и да се обезбеди најдобра услуга на клиентите.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде брз задоволителен одговор!.Големина : 60 Поставува Копчиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи