.

.

100Pcs Природни Кокос Школка Копчиња Пораби-На Занает Копчиња Круг Браун Копчиња за DIY Шиење Занаети Материјали Украси 20MM и 25мм Мешани (20MM & 25ММ)

100Pcs Природни Кокос Школка Копчиња Пораби-На Занает Копчиња Круг Браун Копчиња за DIY Шиење Занаети Материјали Украси

DEN 238.56

Износот
Залиха

100 Pcs 20 & 25мм Мешани Природно кокосово Копчиња за Шиење DIY Занаети.Големина : 20mm& 25мм во дијаметар, дупка големина : 2mm.Направен од природни кокос школка материјал.Шиење копчиња : занаети & марами копчиња, природен изглед копчиња за торба , purses,каучот перници,хеклани марами, капчиња капи, cowls, подигање ракави, и уво warmers,рачно изработени knits производи.Одлично за занает, scrapbooking, клипови, бутик, додатоци, шиење, свадба, лакови за коса и други DIY проекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи