.

.

WHYHKJ 12pcs Керамички Coralline Корални Frag Приклучоци Корални Frag Стојат Риба Резервоарот Материјали, Бела

WHYHKJ 12pcs Керамички Coralline Корални Frag Приклучоци Корални Frag Стојат Риба Резервоарот Материјали, Бела

DEN 215.76

Износот
Залиха

12pcs Корални frag приклучоци за да се задоволат вашата потреба.Овие корални фрагменти се направени од највисок квалитет керамика да се осигура дека тие се безбедни за гребени и корали.За разлика од другите трошка база на материјали, овие инертен корални трошка приклучоци може да се користи директно од пакувањето и директно во резервоарот без лекување.Груба врвовите на овие морски корални приклучоци се олесни поврзувањето процес со корали, на тој начин обезбедување на ефикасно и ефективно производи.На врвот на овие керамички фрагмент приклучоци и нокти во облик на база дизајн умно одговара фрагмент полици или домашно јајце кутија полици за да ги задржи стабилен и расте брзо!.Количина : 12 Боја : бела Материјал : керамички Горниот дијаметар : 24mm / 0.94 инчен Матични дијаметар : 6mm / 0.39 инчен корални frag приклучокот е погодна за речиси корални frags.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи