.

.

WAN ROU Бебе Девојка Младата Детска Ѕвезда Headband Лак Headdress Фото Реквизити Девојки Headbands Коса Додатоци

WAN ROU Бебе Девојка Младата Детска Ѕвезда Headband Лак Headdress Фото Реквизити Девојки Headbands Коса Додатоци

DEN 0.00

Износот
Залиха

Крпа.Шаблон Тип : Геометриски, Ѕвезда, Круна Tiaras.Еластична Бенд Големина : headband обемот : 36cm-48cm (многу еластична, погоден за бебе во различни возрасти).Повод : Бебе Туш,1 година Роденден,100 дена,фотографија,Семејна Фотографија.Еден од нашите нови популарни стилови.Многу убава ѕвезда дизајн! 5 различни светли бои за да го изберете.Опис 1. Состојба : 100% сосема нов. 2. Материјал : крпа. 3. Бои : види на фотографиите. 4. Големина : headband обемот : 36cm-48cm (многу еластична, погоден за бебе во различни возрасти). 5. Пакетот вклучува : зависи од вашата цел. 6. Карактеристики : Мека и еластична бендови!Парична казна изработка!Многу убава ѕвезда дизајн! 5 различни светли бои за да го изберете.Овие headbands се погодни за вашето бебе да се носат во различни прилики.Answer : ___________________________ Note : 1. Сите фотографии се реални.Не грижете се за квалитетот и бои.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи