.

.

ZALING Жените Hairpin Еластичен Коса Чешли Beaded Коса Магија Чешел Клип Монистра Еластичност Иглички Б

ZALING Жените Hairpin Еластичен Коса Чешли Beaded Коса Магија Чешел Клип Монистра Еластичност Иглички Б

DEN 82.08

Износот
Залиха

Двојно чешли може лесно да го замени било џамбо коса клипови и нема да се повлече оштети или скрши вашата коса.Работи одлично во повеќето типови коса и должини од дебел да тенка коса, долги или кратки, права или кадрава.Материјал : Пластика,Дрво.Пакетот вклучува : 1*на Коса и чешел.Се стави на вашата коса во секунди и се носат во текот на целиот ден без главоболки, лизгање или оштетување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи