.

.

Виткање Дрвени Косата со Чешел со Широки Заб Mens Чешел за Кадрава Коса за Detangling Подобро Дрвени Брада Чешел за мажи за Брада Грижа идеја Брада Производи за Мустаќи ид?

Виткање Дрвени Косата со Чешел со Широки Заб Mens Чешел за Кадрава Коса за Detangling Подобро Дрвени Брада Чешел за мажи

DEN 311.76

Износот
Залиха

【Премиум Квалитет Дрвени Влакна Чешел】Keepro Дрвени Чешел Косата е широк заб чешел за сите типови на коса, кадрава коса, кратка коса, влажна коса, frizzy коса.Без разлика црна коса или руса коса се сите применливи.Тоа е добар избор за вас без разлика дали сте во потрага за detangling чешел, адвокатско чешел, парична казна заб чешел, џеб чешел, кадрава коса чешел,дрво чешел или дрвени чешел.Ние ви обезбеди со Премиум Квалитет за вашата Нега на Коса. 【Идеален Подарок за Мажите】Оваа брада чешел е супер кул и најдобрите подароци идеја за мажи за вашиот тато, тато, stepfather, grandfrther, дедо, најдобри frineds, член на семејството или мажи во различни старосни вклучувајќи момче, тинејџер, за возрасни или за постарите лица.Исто така, Овој производ може да биде исто така се користи како подарок во вашиот татко ми роденден, денот на таткото, сопруг е роденден на Божиќ или уникатен Валентин Дена подароци за Дечко.Тоа може да се примени во секоја прилика сакате. 【Секојдневно Брада Грижа】Дизајниран како брада производ за мажи кој е посебен брада алатка само за мажи брада грижа да се направи вашата брада мазна и раст подобро.Кога ќе gromming и средување на вашата брада, ова брада чешел е совршен додаток за во автомобил како дел од мажите' s чешлање колекции и тример сетови.Нашите дрво брада Чешел е совршен за примена брада нафта и balm комплет.Оваа анти-статички дрво чешел detangles влажни и суви бради со леснотија. 【Pefect алатка за Поврзаните Влакната ден, сопрузи роденден, Божиќ или уникатен Валентин Дена подароци за Дечко.Тоа може да се примени во секоја прилика сакате.Дизајниран како брада производ за мажи кој е посебен брада алатка само за mens брада грижа да се направи вашата брада мазна и раст подобро.Кога ќе gromming и средување на вашата брада, ова брада чешел е совршен додаток за во автомобил како дел од мажите s чешлање колекции и тример сетови.Нашите дрво брада Чешел е совршен за примена брада нафта и balm комплет.Оваа анти-статички дрво чешел detangles влажни и суви бради со леснотија.keepro мустаќи чешел Работи одлично за било кој тип на брада,goatee или мустаќи, долга брада, кратка брада, тешки брада, густа брада или тенка брада.Пред да го користите за бричење крем и podwer, youd подобро да се чешла косата или брада со овој чешел за да се исправи и да омекне вашата коса или брада која ќе им помогне на бричење колекции или групи да acheive подобра функција.Комбинирање на користење со коса detangler спреј за жените, шампон за frizzy коса, брада масло или губење на масло за кадрава коса, moustache восок.брада пополнување пенкало за полнење, со овој чешел е исто така одличен начин да се грижи и да го заштити вашиот лицето коса, со цел да се направи вашата брада сјај и да ви донесе неочекувани ефекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи