.

.

MIER Мажите Отворено Перформанси Тактички Поло Маици Долги и Кратки Ракави, Влага-Wicking

MIER Мажите Отворено Перформанси Тактички Поло Маици Долги и Кратки Ракави, Влага-Wicking

DEN 671.76

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Копче затворање.MIER мажите долги и кратки ракави поло маица карактеристики пот-wicking материјал кој повлекува влага оддалеченост од телото за да бидете свежи и суви.Не-рол јака дава оваа поло маица професионален изглед со сите тактички функционалност за да одам на работа. 3-копче фуста фронт со микрофон табот/очила за сонце јамка.Микрофон клипови на двете рамења.Gusseted мрежа underarm зголемува вентилација и опсег на движење.Засилен двоен пен џебовите на левиот ракав.Нормална должина, можете да ги носи скриена-во и untucked.UPF 50+ заштитува вашата кожа од сончевите штетните зраци.MIER високи перформанси поло маица идеален за широк спектар на работа средини и повик за кошули.Исчезнат, се смалуваат и навремено-отпорни.КУПИ СО 100% ДОВЕРБА, MIER гаранција 30 дена се врати и парите назад, гаранција 2 години и цел живот услуги на клиентите.ЦЕЛ СЕГА БЕЗ РИЗИК!.Таа има влага-wicking технологија, па својата совршена како спортски маици.Сепак, тоа е, исто така удобно и стилски доволно за да се носат надвор на бар отпосле.UPF50+ ефикасно ќе ја заштити кожата од сонца штетните зраци, направи бестрашен на сончева светлина.Кошула сакајте ја изгуби својата форма со машина за перење, и се тркалаат-отпорни јака, исто така, помага да се задржи овој поло во потрага на нова, дури и по повеќе носи. 3-копче фуста.Стандард одговара за релаксирано, лесно се чувствуваат.Пати-во текот јака.Материјал : 100% полиестер.Машина перат.Бои : Сина, Црна, Каки, Црвена, Сива.Боја : Black02 - Долг Ракав | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Таа има влага-wicking технологија, па својата совршена како спортски маици.Сепак, тоа е, исто така удобно и стилски доволно за да се носат надвор на бар отпосле.UPF50+ ефикасно ќе ја заштити кожата од сонца штетните зраци, направи бестрашен на сончева светлина.Кошула сакајте ја изгуби својата форма со машина за перење, и се тркалаат-отпорни јака, исто така, помага да се задржи овој поло во потрага на нова, дури и по повеќе носи.MIER одличен лесен полиестер фитил третирани ткаенина Перформанси Поло со многу корисни тактички карактеристики.Тоа е голем одговара, е удобно, и е ВРЕДНОСТ, Цени ја прави совршена за на должност или на повик носат.Тактички Карактеристики : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи