.

.

GTYUI Puer-да Рико Знаме Кожи за PS4 Контролер-Целото Тело ПВЦ Налепница Decal Покрива Кожата за PS4 Контролер-Исклучителна Мат Текстура, се Врати На Голи Метал Допир

GTYUI Puer-да Рико Знаме Кожи за PS4 Контролер-Целото Тело ПВЦ Налепница Decal Покрива Кожата за PS4 Контролер-Исклучителна

DEN 0.00

Износот
Залиха

Додатоци структура : Двојно се справи со налепница + справи со поддршка на филмот + домаќин назад налепница + ТВ кутија предниот и задниот дел од филмот + ТВ кутија страна филмот.ПВЦ самолепливи, без остаток лепак, без воздушни меури во воздухот водич, и може да се користи постојано.копчето дупка се точни, заоблени агли се прецизно утврдено, заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролори од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Се применува за PS4 Тенок и PS4 Про конзоли за играта.Исклучително тенка и издржливи, мала тежина високо квалитетни материјали.Лесен за употреба, стап, чисти и да ги отстраните.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи