.

.

Шминка Торба Мрзливи Козметички Торба Патување Toiletry Торба Козметички Сочинуваат Организатор Водоотпорен Патување Додатоци за Жени и Девојчиња,Мини Розова

Шминка Торба Мрзливи Козметички Торба Патување Toiletry Торба Козметички Сочинуваат Организатор Водоотпорен Патување Додатоци

DEN 0.00

Износот
Залиха

Квалитет на Материјалот : Изработени од полиестер влакна,силна дебелина прави торба помек и свитливи,трајни и еднократно.Симпатична Подарок : Секоја од овие мали козметичката торбичка има симпатична модел,тоа ќе биде одличен подарок за жени и девојки.Мултифункционален Торба : Овие преносни toiletry кеси со карактеристики на мала тежина,трајни и лесно да се чисти и да се носи,да ги задржи вашите работи организирани се и направете ја вашата соба чисти и уредни.Погодна Прилика : За дома,канцеларија,училиште,патување,салата,кампување,планинарење и одмор патувања.тоа ќе биде одличен подарок за жени и девојки.Совршен За : Телефон,Паричник,USB Кабел,Кармин, комплет за Нокти,Шминка Четки, Сенки, Шминка на Палети ,Шампон или производи за Нега на Кожата така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи