.

.

Преносни Лента Со Алатки Мулти-Функција Кујна Полици Без Удирање Со Крпа Партал Пластични Заврши Складирање Рек Тенџере Покрие Рек - Бела Боја (Боја : Зелена)

Преносни Лента Со Алатки Мулти-Функција Кујна Полици Без Удирање Со Крпа Партал Пластични Заврши Складирање Рек Тенџере

DEN 0.00

Износот
Залиха

Користете една работа за многу цели, едноставно ѕид-монтирани крпа багажник, без удирање, силна и лесна паста, силни и издржливи.Користење на АБС материјал, силни и издржливи, едноставен и елегантен изглед.Употреба во бањата, што виси влечки, бања топки и други објекти, бања повеќе не е нејасна.Виси во кујната може да се сместат партали, мулти-цел.Оваа мала алатка кутија е изграден за сериозни складирање.Овој лесен мали преносни алатка кутија е дизајниран да оди никаде и да ви помогне да се справи со најтешките работни места;Карактеристики : Употреба на една работа за многу цели, едноставно ѕид-монтирани крпа багажник, без удирање, силна и лесна паста, силни и издржливи.Користење на АБС материјал, силни и издржливи, едноставен и елегантен изглед.Употреба во бањата, што виси влечки, бања топки и други објекти, бања повеќе не е нејасна.Виси во кујната може да се сместат партали, мулти-цел.Спецификација : Материјал : PPSize : Должина x ширина x висина : 28 x 10 x 5cm Conversion : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inches Use : Прво избришете ѕидот чисти.Одговара крпа управување со не-означување на лепак.Откине лесна лепило.Стабилен на ѕидот.Овој мулти цел алатка кутија е толку разновиден дека може лесно да се користи како приколка алатка кутија, механичар алатка кутија, автомобил алатка кутија, професионална алатка кутија, и многу повеќе;.

Декларираните карактеристики

Material:
PP
Size:
Length x width x height
Conversion:
1inch=2.54cm, 1cm=0.393inches
First wipe the wall clean. :
Fit the towel rack with non-marking glue. :
Tear off seamless adhesive. :
Stable on the wall. :
This multi purpose tool box is so versatile that it can easily be used as a trailer tool box, mechanic tool box, car tool box, professional tool box, and much more; :

Поврзани производи