.

.

CaTaKu Крпи Сет 3-Парче, Музика Забелешка Крпа Бања Сетови, 1 Бања Пешкир, 1 Алишта, 1Hand Крпа, Музика Виножито Крпа Сет од 3 Мека Multifuntion за Домашна Кујна Хотел Салата Пливаа

CaTaKu Крпи Сет 3-Парче, Музика Забелешка Крпа Бања Сетови, 1 Бања Пешкир, 1 Алишта, 1Hand Крпа, Музика Виножито Крпа Сет

DEN 0.00

Износот
Залиха

Димензија : 3-парче крпа поставува вклучува 1 бања пешкир, 1 рака крпа, и 1 алишта.Бања пешкир мерки 60 x 30 инчен/рака крпа мерки 13 x 13 инчи/алишта мерки 28 x 16 инчи.Материјал : изработени од мек, полиестер-микрофибер пред се, чиста памучна назад, направени со не-токсични, вода растворливите материи, солза-отпорни сила,удобно полиестер-микрофибер.Функција : лесни за лесна за носење; прекрасен абсорбента за пријатна се чувствуваат; не само што дава вашето тело деликатна мека на допир, но, исто така, даваат елегантен изглед за вас бања, и тоа е издржлив, во која можете да го користите за долго време.Повторното користење : нашата Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче, уникатен крпа е avaiable никаде!Можете да ги користите за бања соба, канцеларија,хотел, сала, спа одмор или за миење, земјата клубови, болници, физичката терапија клиники и така натаму.Лесно се Чисти : се препорачува да се мијат крпи во топла вода, собори сува на ниско ниво, и да се суши веднаш, засилен рабовите за да се спречи разрешница.Ве молиме не го мијат со други алишта.Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче, Уникатен Дизајн Бања Пешкир Мека Рака Крпи Алишта Трајни Брзо Сува Multifuntion за Дома Kitchden Бања Хотел Салата Пливаат Бањата.Spcification Димензија : Бања Пешкир : 60 x 30 инчен; Алишта Крпа : 28 x 16 инчен; Рака Крпа : 13 x 13 инчи.Вклучуваат:3-парче крпа сет вклучува бања пешкир, рака крпа, и алишта.Материјал:Направени од Полиестер + Памук за мекост и солза-отпорни сила.Погодна Прилика Нашите Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче, уникатен крпа е avaiable никаде!Нашите Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче, луксузна бања пешкир обезбедува absorbency и multifuntion.Тоа ќе биде прекрасно да се користи во бања соба, канцеларија, хотел, теретана, спа, или одмор за миење додаток за на плажа или покрај базенот.Нашите Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче е екстра абсорбента и практични за брзо сушење.Нашите Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче Крпа има hemmed рабовите професионално , кои се осврнам направена за да се подобрат крпа за квалитет и трајност .Тоа може да декорирате вашиот дом кога ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/валентин/ св. патрик/велигден, и др.Тоа е доста за everyvalentine.Функција Мала Тежина; Мека На Допир; Quicky Сува; Добар Absorbe; Трајни Употреба.Нашите Ca Ta Ku Крпи Сет 3-Парче Крпа ќе ви помогне да се чисти вашиот дом добро, и ќе ви даде добра expericence на перење.Уникатен Дизајн Идеален подарок за своите Колеги, пријатели, роднини, дури и најголемиот дете исклучување на колеџ.Тоа може да декорирате вашиот дом кога ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/валентин/ св. патрик/велигден, и др.Внимание не користете ткаенина softeners како тие намалување на живот.Висат нив потоа во некоја област со добар проток на воздух.Ве молиме wsh крпи одделно од други предмети.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи