.

.

Затворен Безбедносни Камери-Plug-in Затворен Камера за Домашна Безбедност со Резервната Батерија, Ноќ Визија и Wi-Fi Конекција со Движење Откривање Камери

Затворен Безбедносни Камери-Plug-in Затворен Камера за Домашна Безбедност со Резервната Батерија, Ноќ Визија и Wi-Fi Конекција

DEN 1199.76

Износот
Залиха

Колку што приклучете во струја, безбедносната камера систем автоматски ќе се поврзе и да останат online.Две Моќ Режими; 24 часа откривање и живо стриминг со приклучиш во cable.Безбедносната камера затворен има dual-mode напојување функција, која може да ви обезбеди со итни снимање потреби кога на власт е исклучено.Моќ извира покриени од еден ден.S SUNLUXY home security камера систем секогаш се штити вас и вашето семејство во една паметни и преносни начин.Во батеријата режим, мини затворен камерата автоматски евиденција 30 секунди на алармот видео од набљудувањето на движењето, и synchronizes на телефонот по пет минути.HD Визија за Ден Висок квалитет на 1080p видео снимање што и ден и ноќ, автоматски се оперативни.Ве молиме имајте на затворен камера вклучен во реално време видео recording The безбедносна камера затворен безжична е во батеријата на владата кога не е вклучен во, и може да обезбеди 1-2 часа за итни случаи за снимање во случај на електричната енергија.Стилски изглед го прави камерата на совршен натпревар со вашиот дом со стил.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.4 Gwifi, и потоа да го употребите вашиот мобилен телефон за да ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА за да ги конфигурирате device The внатрешна безбедност камерата има 1080 P high-definition визија, која може слободно да се префрли помеѓу 360 P, 720 P и 1080 P пиксели според мрежните speed The црвено светло е секогаш кога полнењето, и светлината е исклучен кога е полна.Не треба да се ре-пар во батеријата режим.Тоа може да трае 6 месеци, во standby режимот.Разговарајте со вашето семејство или домашно милениче кое било време, преку кои живеат стриминг.Ве молиме имајте на затворен камера вклучен во реално-време за снимање на видео клип.4 Gwifi, и потоа да го употребите вашиот мобилен телефон за да ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА за да ги конфигурирате прилагодувањата на уредот.Безбедносната камера затворен безжична е во батеријата на владата кога не е вклучен во, и може да обезбеди 1-2 часа за итни случаи за снимање во случај на електричната енергија.Ве молиме да го поврзете вашиот мобилен телефон за да 2.Ова куче камерата може да се примени на повеќе наврати, и ноќ визија камери може да се пука високо-квалитетни слики.Движење Откривање максимум 30 години за снимање на видео клип за откриен случај и автоматски им помогнам на вашиот стан.Тоа може да трае 6 месеци во режим на mode No треба да се ре-пар во батеријата режим.Внатрешна безбедност камерата има 1080 P high-definition визија, која може слободно да се префрли помеѓу 360 P, 720 P и 1080 P пиксели според мрежните брзина.Вграден-во резервната батерија се обезбедат дополнителни 1~2 часа за итни случаи за снимање кога електричната енергија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи