.

.

Изградба Камион - Бебе Туш или Роденден Корист Кутии (Сет од 12)

Изградба Камион - Бебе Туш или Роденден Корист Кутии (Сет од 12)

DEN 0.00

Износот
Залиха

Изградба Камион Корист Кутии ВКЛУЧУВА 12 во изградба партија корист кеси, 12 подарок тагови и координирање на сатен лента.Класичен корист кутии се на една партија мора да се има.Изградба тема партија материјали се одлични за бебе туш или роденден.Изградба Камион Партија Корист Кутии ГОЛЕМИНА 4.75 инчи широка x 4.75 инчи висок x 2.25 инчи длабоки (fillable внатре простор), со вкупна висина од 7 инчи, вклучувајќи го и справи.Координативното подарок тагови и панделка прави во изградба партија корист кутии комплетно лекување торба партија комплет кој сите ќе го сакаат.ПАРТИЈА МАТЕРИЈАЛИ : Бебе туш или роденден корист кутии ќе се одржи на различни третира, награди и партија услуги за вашите гости.Пополни ги со печени добрите, партија ситните или ви благодариме подароци за симпатична Изградба Камион партија услуги!.ПРЕМИУМ ПАРТИЈА КОРИСТ КУТИИ : Изградба Камион партија корист кутии се професионално печатени на тешки-должност cardstock хартија со фото-како сјај.Тие се рака-укината и посебно проверени, а потоа внимателно спакуван.Корист кутии ќе пристигне станот, делумно се составуваат.По завршувањето собранието е задолжителна, но тоа е лесно.Откако насобраните, додадете сина и жолта изградба камион подарок ознака со вклучени лента за совршен партија услуги!.НАПРАВЕН ВО АМЕРИКА : Изградба Камион - Бебе Туш или Роденден Корист Кутии се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се произведени во Америка.Сини и жолти детали поставени на овие Изградба Камион корист кутии ќе додадете "diggin" забава допир на било изградба-тематските бебе туш или роденден!Тие се испечатени на премиум-одделение хартија и е достапен во пакети од 12.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи