.

.

В. С. Osborne #149 Лак Удар Алатка

В. С. Osborne 149 Лак Удар Алатка

DEN 0.00

Износот
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Земја На Потекло : Сад.Тип На Производ : Спортинг Стоки.Објектот Пакет Димензии : 4.5 L X 4.8 W X 14.5 H (Cm).Објектот Пакет Тежина : 0.361 Килограми.Името C. S. Osborne е синоним за квалитет од неговото основање во 1826 година од. Генерации на кожа craftspeople се сврти кон овој доверлив линија на алатки време и време повторно за професионални резултати на секој проект.Сега се управувани од страна на седмата генерација на Osborne семејство, оваа компанија се придржува до докажано, возраст-стари стандарди за квалитет кои се евидентни во секоја алатка.Овие стандарди се служи кожа crafters и во текот на компанијата историја, како што е докажано од страна на добро-сакаше алатка колекции што сум го видел многу клиенти собираат во текот на годините.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи