.

.

Срцето Помине Уметност Сјајот на Вљубените Помине Уметност Сјајот 3D Срцето Holographic Sparky Срцето Помине Sequins Мешана Боја Блеска Срцето Снегулки на доградба на Акрилни ?

Срцето Помине Уметност Сјајот на Вљубените Помине Уметност Сјајот 3D Срцето Holographic Sparky Срцето Помине Sequins Мешана

DEN 0.00

Износот
Залиха

Срцето Помине Уметност во Собата : 12 Бои срцето помине уметност decals, секоја кутија со 12 мрежи, секоја боја доаѓа со мала пластична кутија заштита од одлевање надвор, лесно за секоја ваша дизајни,На инструкции картичката е вклучена во пакетот.Професионални Помине Уметност Алатка : а забавно и лесно срце декорации на ноктите кои ќе ви даде уникатен изглед, и што ќе ви даде професионални резултати, без трошок на нокти салон.Срцето помине сјајот снегулки совршен за нокти техничар да се применуваат на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, ноктите совети, гел лак, гел или акрил помине во прав.Висок Квалитет : Срцето помине уметност налепници е безбедно, не-токсични, еко-пријателски, безопасни за вашите нокти, погоден за професионална употреба или почетници употреба, лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти,можете да го користите за безбедно.Прилики : тоа е одличен подарок за вашите пријателки, вашата мајка, вашите семејство.Ноктите шушка decals се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Гаранција за квалитет) : Било кои прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% пари гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи