.

.

20 Компјутери Месинг Навој Рамна Глава Орев Помине Заковки Завртки Кожа Занает Поправка Резерви(6.5 mm)

20 Компјутери Месинг Навој Рамна Глава Орев Помине Заковки Завртки Кожа Занает Поправка Резерви(6.5 mm)

DEN 0.00

Износот
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Донесува квалитет месинг материјал со electroplating обработка, спречување корозија и анти-стареењето, colorfast, студија и издржливи.ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ : Три различни заковки големини подготвени за вас да се избере, различни големини за да одговараат на вашите потреби.ОБНОВЛИВИ : Навој пост ви овозможува да го отворите и повторно прикачување парче онаму каде што е потребно,и лесно се применува со стандардни шрафцигер.ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО : 20 Pcs заковки и 20pcs завртка во пакет, на состанокот на вашиот користат различни потреби.Класичен сребрена боја е лесно појавување.Добар додаток да се замени скршен оние.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Добар финиш на вашиот ранци,чанти, ремени, кожни нараквици, книга, фото албум ,чизми и повеќе.Идеални за украсување на сите видови на уметност и кожа занаети и DIY облека одлуки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи