.

.

LSNLNN Лебди Shees,Ѕид Unti H Полица Нордиските Минималистички Соба Ѕид Виси на Ѕидот Креативни Тв Позадина Ѕид на дневната Соба Рек Партиција,Б 6020180Cm,Б 6020180Cm

LSNLNN Лебди Shees,Ѕид Unti H Полица Нордиските Минималистички Соба Ѕид Виси на Ѕидот Креативни Тв Позадина Ѕид на дневната

DEN 950.40

Износот
Залиха

Стил : Гроздобер, Урбан, Геометриски и Индустриски, Лебдејќи Метал Ѕид Рамки Се Совршени за Модерни Семејства, Уметнички Стил, Со Малку Модата до Вашиот Дом.Природно Дрво, Метал Помеѓу : Ѕидот Рамката е Направена од Дрво и Метални за долгорочна Изведба.Тоа Ќе ви Донесе некоја Фантастична Декорација на Вашата Дневна Соба, Спална соба, Ходникот, Купатило, Кујна, бебе соба и Ходникот.Овој Елегантен Sheing Единица Создава Прекрасен Визуелен Ефект за Одликувања, Baubles, Рамки, Свеќи, Чај Светла, Растенија и Др.Таа Изгледа Одлично во Сите Поставки.Секој Помеѓу е Направен од Жица и Сурово Дрво, Цврст и Сигурен Структура, Слој Нема да Исчезнат, Не-Токсични, Мазна Edge Cutting.Име : Декоративни Shelf Style : Vintage Design Елементи : Направи Старо Дрво Metal Clapboard Облик : Slotted Pattern : Art Style : Американски Village Material : Wood Wood Материјал : Pineis Тоа Индивидуализира : Yes Structural Процес : Метал Process Metal Структура Процес : Welding Applicable Да : Adult Items Ставен на Shees Се Реквизитите Не е за Продажба.Добредојдовте на Нашата Продавница!Многу Стилови, Можете Да Влезе во Продавница да Browse If Имате Било какви Прашања, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи