.

.

YZJJ Стоматолошки Surgicial Loupe, Преносни Хируршки Бинокуларна Зголемувачот Оптичко Стакло за Стоматолог Две-Начин на Вредноста Очила, Главата Монтирани Зголемена Очила

YZJJ Стоматолошки Surgicial Loupe, Преносни Хируршки Бинокуларна Зголемувачот Оптичко Стакло за Стоматолог Две-Начин на

DEN 0.00

Износот
Залиха

Ниска зголемување и брзо позиционирање.Светла и темна прилагодливи Функција опис : лупа барел.- Основни функции : го Прилагодите interpupillary растојание во двете насоки, и да се фокусира рачно.Ние ќе одговориме на вашите прашања, веднаш во рок од 24 часа.Висока резолуција.Ние користиме високо квалитетни логистички методи за да се обезбеди брзина на логистичка и квалитетот на транспорт.- Interpupillary растојание прилагодување : мобилен прилагодување на interpupillary далечина;- Променлива функција : облечен во стилот може да се промени.Објективот е обложена со мулти-слој antireflection слој.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи