.

.

(10 ft + 59 ft) Cat8 Етернет Кабел со Голема Брзина Мачка 8 Мрежата Ethernet Печ Интернет Кабел Обложено со Злато, RJ45 Приклучок, Компатибилен со Cat7 Cat6, Gigabit S/FTP LAN Жица од SEPWIK

(10 ft + 59 ft) Cat8 Етернет Кабел со Голема Брзина Мачка 8 Мрежата Ethernet Печ Интернет Кабел Обложено со Злато, RJ45

DEN 1199.76

Износот
Залиха

Со дополнителни оклопна и подобрување на квалитетот во извртување на парови, Cat8 може да се намали било сигнал пречки во целост.8 mm дебелина УВ-отпорни на надворешните ПВЦ јакна која се потрајни, флексибилни, цврстина и анти-стареењето.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Со дополнителни оклопна и подобрување на квалитетот во извртување на парови, Cat8 може да се намали било сигнал пречки во целост.ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА и БЕСПЛАТНО КЛИПОВИ : Она што Ќе Добиете : SEPWIK Голема Брзина Cat8 Етернет Кабел, 10 X Кабел Врски & Клипови за да можете да ја складирање жици, добредојдовте водич, 180-ден без мака Гаранција (БЕСПЛАТЕН замена и безусловна 180-ден полн со наплата на гаранција) и пријателски услуги на клиентите (Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа техничка поддршка). - Уреди со RJ45 дигалки, вклучувајќи и компјутери & периферни уреди како рутери, switch кутии, Playstations, Xbox 1, По, центри, модеми, печ панели, мрежни адаптери, мрежни принтери & мрежа во прилог уреди за складирање и др.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи