.

.

StarTech.com 10ft CAT6 Кабел - Црвен CAT6 Етернет Кабел - Gigabit Ethernet Жица - 650MHz 100W Рое RJ45 UTP МАЧКА 6 Мрежа/Patch Кабелот Snagless - Fluke Тестирани/Жици УЛ Уверение/минлив исхемичен напад (N6PATCH1

StarTech.com 10ft CAT6 Кабел - Црвен CAT6 Етернет Кабел - Gigabit Ethernet Жица - 650MHz 100W Рое RJ45 UTP МАЧКА 6 Мрежа/Patch

DEN 132.00

Износот
Залиха

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ CAT6 ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ : 100% бакар за да го прекине Мулти Gigabit 1/2.5/5 Gbps врски; 10 Gbps до 160'; Fluke печ кабелот тестирани за да се усогласат w/ANSI/минлив исхемичен напад-568-2.Д Категорија 6; ETL Потврдена.РОЕ ПОДДРШКА : 24 AWG заробени бакар проводници IEEE 802.3 bt 50-micron позлатени конектори спречи рѓа/корозија за да се избегне скапи мрежа престој; Високо квалитетни ПВЦ јакна отпорен на свиткување или протриване штета.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : 10 нога snagless печ кабелот за лесна инсталација Компатибилен w/Cat5e Украсениот чизми достапни за ограничени простори.Компатибилни уреди : работна Станица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи