.

.

Домашно милениче Шатор Пештерата Кревет за Мачки/Мали Кучиња,Мека Полу-Затворени Тиква Облик на Вреќа за Спиење Троседот Затворен Миленици Igloo Кревет Криенка Пешт?

Домашно милениче Шатор Пештерата Кревет за Мачки/Мали Кучиња,Мека Полу-Затворени Тиква Облик на Вреќа за Спиење Троседот

DEN 0.00

Износот
Залиха

▶Пријатна и Топла - заштита на Животната средина ПП памук и меки кадифени,топло доволно за вашата прекрасна миленици во ладно време, безбедно и не-токсични,мека и мазна,им даде на вашите кучиња и мачки максимална издржливост. ▶Уникатен Тиква Дизајн - Симпатична Тиква форма е дизајниран за уникатен и модерен изглед.Овој затворен Мачка Куќа Складиште за мачки, мачиња и мали кучиња ќе мора вашиот кожен пријател чувствува сигурно и безбедно во нивните сопствени малку дом!. ▶Полу-затворени Дизајн - Полу-затворени дизајн за да се задоволат домашно милениче природата и да обезбеди приватно место за спиење & релаксираат,може да се ублажат домашно милениче анксиозност,нека миленичиња се чувствуваат посигурни,овозможува поудобно длабок сон!. ▶Отстранлив Перници - топла и удобна безбедна куќа кревети рај за вашето куче и мачка, со дебел и мека внатрешна перница за максимална удобност.На перница е пренослив за сите сезони. ▶Отстранлив Перници - топла и удобна безбедна куќа кревети рај за вашето куче и мачка, со дебел и мека внатрешна перница за максимална удобност.На перница е пренослив и се перат,одлична за сите сезони употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи