.

.

Hanes Жените X-Temp V Деколте, T-Shirt

Hanes Жените X-Temp V Деколте, T-Shirt

DEN 165.60

Износот
Залиха

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Или tagless или лесно да се отстранат со tearaway ознака за удобност.X-temp технологија нуди динамична влага контрола што се прилагодува и на температурата на телото.Перформанси ткаенина со рака на памук.Додворувања V деколте, силуета.X-Temp револуционерна ладење технологија е дизајниран да одговори на вашата телесна температура да ви помогне да бидете кул.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи