.

.

Жените Т-Маица Секојдневен Лето Кратко Sleeve Tee Сончоглед Печати Лабава Одговара Блуза Блузи...

Жените Т-Маица Секојдневен Лето Кратко Sleeve Tee Сончоглед Печати Лабава Одговара Блуза Блузи...

DEN 311.76

Износот
Залиха

80"Големина : M ★ НАС : 6 ★ велика БРИТАНИЈА : 10 ★ ЕУ : 36 ★ Биста : 96cm/37.Ако имате било какви проблеми околу оваа кошула(како што се : несоодветна големина, не се задоволни со стил, итн.Графички лето tees блузи блузи одлична за стилски изглед во сите годишни времиња!-Мора да има повик на врвот во вашиот гардеробер!ве молиме не сува чиста, не кајгана. ✿ Функција - Симпатична Графика Печатени Т Кошула, Опционален Краток Ракав Лабава О-Вратот Tees Блузи, O Вратот, Краток Ракав, Секојдневен Стил, Одлична За Жените/Жени/Девојки/Јуниори.затворање.3" ★ Рамо : 48cm/18.4" ★ Рамо : 42cm/16.72" ★ Должина : 67cm/26.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи